Якого кольору троянди їй подарувати

9 білих троянд в Луцьку

Прекрасна та неповторна королева квітів – роза. Вишукана, велична, розкішна, чудова … Всі ці епітети про улюблену квітку – троянду. Скільки шанувальників у неї у всьому світі й серед жінок, і серед чоловіків. І наскільки прекрасна роза, настільки різноманітна вона у сортах, кольорах і відтінках. Існують десятки різновидів цієї рослини! Цікаво дізнатись детальніше? Розташовуйтеся зручніше та читайте.

Троянда – квітка, котра надихає талановитих людей творити прекрасне. Цариця флори оспівана поетами, художники та скульптори присвячують їй свої твори. Не дивно, що саме троянди воліють дарувати чоловіки своїм прекрасним жінкам. У цій квітці втілилися любов, вдячність, ніжність і пристрасть.

21 червона троянда у Луцьку фото

Чи пробували ви колись висловлювати свої почуття мовою квітів? Він такий промовистий і багатослівний, що іноді букет троянд говорить голосніше за гарні висловлювання. Спробуйте зізнатися у потаємному, орієнтуючись на колір рослин. Ми підготували для вас шпаргалку:

  • ЧЕРВОНИЙ – найпопулярніший колір. Саме він вигукує про любов і закоханість, пристрасть, подяку, повагу та захоплення;
  • БІЛИЙ – найбільш урочистий колір. Усім своїм виглядом букет білих троянд говорить про щирість, чистоту намірів, повагу;
  • КРЕМОВИЙ – це концентрат ніжності й вишуканості. У кремових трояндах і стриманість, і урочистість, і зворушливість. Букет чудово підійде милим дівчатам, серйозним жінкам, діловим чоловікам;
  • РОЖЕВИЙ – залежно від насиченості відтінку може говорити про закоханість, флірт, ніжність, симпатію та подяку;
  • ЖОВТИЙ – колір життєрадісності, багатства, здоров’я, достатку.

Для великої та яскравої події ви можете вибрати мікс букет із роз різних сортів і квітів. Такі композиції виглядають особливо яскраво та ефектно.

Запрошуємо вас познайомитися з нашим асортиментом букетів із троянд. Ви будете в захваті!

букет високих троянд фото
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.